خانه / شناسنامه جهـــان نما

شناسنامه جهـــان نما

نام : آموزشگاه آزاد سینمایی جهان نما

شماره پروانه تاسیس : 316173

سال تاسیس : 1382

مدیر مسئول :علی عسگری

مدیر آموزش : علی عسگری

مرجع صدور مجوز : سازمان سینمایی کل کشور-وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

-بیشتر بدانید :

آقای علی عسگری مدیر مسئول و مدیر آموزش آموزشگاه سینمایی جهان نما،در سال 1381 با اخذ مجوز از سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران اقدام به تاسیس خانه فرهنگ میدان ولیعصر در حوالی میدان ولیعصر تهران نمود ، باتوجه به علاقمندی ایشان به فعالیت رشته های سینمائی و هنری (تجسمی ) وداشتن امکانات و نیروی کارآمد در صدد گرفتن مجوزهای لازم از وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی برآمده و پس از طی مراحل لازم و اخذ مجوز از مرکز آموزشهای هنری و سپس دفتر تامین و گسترش نیروی انسانی سمعی و بصری ( دفتر مطالعات سینمایی ) در سال 1382 بصورت کاملا تخصصی و با استفاده از اساتید مطرح و امکانات حرفه ای به امر آموزش رشته های سینمایی و هنری (تجسمی ) اهتمام ورزیدند .

اکنون با گذشت قریب به 20 سال و تجربه های روز افزون در دوره های مدیریتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ،همچنان با تمام توان و رعایت اصول حرفه ای و به روز کردن امکانات و بهره گیری از اساتید اهل فن و تائید شده به فعالیت آموزشی خود ادامه می دهد . و انشاء الله خواهد داد تا بلکه سهمی هر چند کوچک در ارتقاء و پیشرفت و تربیت نیروی کارآمد سینمائی داشته باشد .

طی سالیان گذشته بسیاری از پرسنل و کارمندان سازمانها ، نهادهاو دوایر دولتی از کلاسهای آموزشی جهان نما استفاده کرده و طبق نظرخواهی پایان دوره رضایت کامل خود را از مجموعه جهان نما ابراز داشته اند . همچنین بسیاری از افراد و جوانان عزیز پس از طی دوره به بازار کار جذب شده و موجب مسرت مدیریت این مجموعه فرهنگی و آموزشی گشته اند .

البته این مرکز فرهنگی آموزشی امیدوار است در ادامه فعالیت حرفه ای خود بتواند بیش از پیش با ارائه طرحها و برنامه های جدید و کارآمد برای شهروندان و علاقمندان رشته های سینمائی ، آنها را در رسیدن به اهدافشان یاری نماید.